Το Σαββατοκύριακο 4-5 Δεκεμβρίου πραγματοποιήθηκε στο Ο.Α.Κ.Α. το 6o Διεθνές Τρόπαιο κολύμβησης του Παναθηναϊκού.
![🏊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f3ca.png)
υποχρεώσεις στην 50αρα πισίνα με εξαιρετικές επιδόσεις και προσωπικά ρεκόρ στα περισσότερα αγωνίσματά τους.
![🔝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t60/1/16/1f51d.png)
κατάκτηση μεταλλίων οι: Στρογγύλη Ναταλία, Παπαδημητρίου Νικόλας, Παπαδάκη Μαρία-Λητώ, Παπαδάκης Δημήτρης, Αϊβατίδης Μάξιμος, Αγγελάκης Ορέστης και Χατζίρης
Φίλιππος.
Σημαντική στιγμή υπήρξε η συμμετοχή των Αμερικάνων Ολυμπιονικών Ryan Lochte και Michael Andrew όπου οι αθλητές/τριες μας είχαν την ευκαιρία να γνωρίσουν από κοντά, να
συνομιλήσουν και να φωτογραφηθούν.
![](https://ofni.gr/wp-content/uploads/2022/12/9-1024x1009.jpg)
![](https://ofni.gr/wp-content/uploads/2022/12/8-966x1024.jpg)
![](https://ofni.gr/wp-content/uploads/2022/12/4-1024x768.jpg)
![](https://ofni.gr/wp-content/uploads/2022/12/3-1024x768.jpg)
![](https://ofni.gr/wp-content/uploads/2022/12/1-1024x768.jpg)
![](https://ofni.gr/wp-content/uploads/2022/12/2-1024x768.jpg)